Naiset

 

Savon Sanomat Syysturnaus 2016 tulokset   
        
Naiset A-sarja       
Lauantai 10.9.2016      
Parketti Tulos1. erä2. erä3. erä4. erä5. erä
13:00PuijoW-Teaam Franke 3-225-2222-2523-2525-1815-5
        
Taraflex       
15:00Team Franke-Pieksämäki 0-316-2516-2525-27  
17:00Pieksämäki-PuijoW 3-125-2325-2315-2525-15 
        
Sunnuntai 11.9.2016      
Taraflex Tulos1. erä2. erä3. erä4. erä5. erä
12:00PuijoW-Team Franke 3-025-1725-2325-18  
        
 SIJOITUS      
1. Pieksämäki      
2. Puijo Wolley      
3. Team Franke      
        
Naiset B-sarja       
Lauantai 10.9.2016      
Pohjantie       
Kenttä 13 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00LeVi-LuoWo 2-025-1525-17   
11:00Karhu-LeVi 1-225-1819-253-15  
12:00RiU VL-Karhu 2-025-2125-17   
14:00LeVi-JuJu N2 2-025-625-16   
15:00JuJu N2-Karhu 0-216-2513-25   
16:00RiU VL-LeVi 2-123-25 25-2115-9  
17:00Karhu-LuoWo 2-121-2525-1815-13  
        
Kenttä 14 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00JuJu N2-RiU VL 0-218-2514-25   
11:00JuJu 1-ZZ Toivala 2-025-1925-20   
12:00LuoWo-JuJu N2 2-025-1125-17   
14:00LuoWo-RiU VL 2-025-1525-23   
15:00ISAA-ISP 2-025-925-22   
16:00JSP- ZZ Toivala 2-025-2025-24   
        
Kenttä 15 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00ZZ Toivala-ISAA 1-220-2525-248-15  
11:00Nice Team-JSP 2-025-1025-10   
12:00ISAA-Nice Team 1-225-2023-2511-15  
13:00JSP-JuJu 1 0-220-2517-25   
15:00ZZ Toivala-Nice Team 0-218-2519-25   
16:00Nice Team-JuJu 1 1-219-2525-1515-17  
17:00JuJu 1-ISAA 1-225-2725-2212-15  
        
Sunnuntai 11.9.2016      
Pohjantie       
Kenttä 13 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00OTT.1 Karhu-ZZ Toivala  A4-B5 0-215-2522-25   
10:00OTT.3 RiU VL-ISAA   A2-B3 0-212-2521-25   
11:007-8  ZZ Toivala-JSP V.01-V02 1-226-2825-1815-17  
12:00OTT.5 Levi-JuJu 1   A1-V.04 0-211-2523-25   
13:005-6  RiuVL-LuoWo H.03-H.04 1-224-2627-2510-15  
14:001-2  JuJu 1-Nice Team V.05-V.06 2-025-23 25-19    
        
Kenttä 15 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00OTT.2 JSP-Juju N2   B4-A5 2-0 25-15 25-23   
10:00OTT.4 -Juju 1-LuoWo   B2-A3 2-121-2525-1715-13  
11:009-10 Karhu-JuJu N2   H.01-H.02 2-025-2125-23   
12:00OTT.6 Nice Team-ISAA  B1-V.03 2-125-1818-2521-19  
13:003-4 ISAA-LeVi H.05-H.06 2-124-2625-2115-12  
        
        
 SIJOITUS      
1. JuJu1      
2. NiceTeam      
3. ISAA      
4. LeVi      
5. LuoWo      
6. RiuVL      
7. JSP      
8. ZZ Toivala      
9. Karhu      
10. JuJu N2      
        
Naiset C-sarja       
Lauantai 11.9.2016      
Neulamäki       
Kenttä 10 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Pimut-Kiva-Lentis 2-025-1325-19   
11:00Itä 1-Willimirrit 1-225-1717-2514-16  
12:00Pimut-Itä 1 1-225-2020-2512-15  
13:00Kiva-Lentis-Willimirrit 0-216-2524-26   
14:00Willimirrit-Pimut 2-125-1826-2815-6  
15:00Kiva-Lentis-Itä 1 2-125-1826-2815-6  
16:00OTT.1 Willimirrit-HoJoPlok  A1-B2 0-216-2523-25   
        
Kenttä 11 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00HojoPlok-Typykät 2-025-1925-5   
11:00Wartti-Itä 22-025-325-14   
12:00HojoPlok- Wartti1-217-2525-2210-15  
13:00Typykät-Itä 2 2-025-1125-14   
14:00Itä 2-HojoPlok 0-214-2514-25   
15:00Wartti-Typykät 2-025-925-7   
16:00OTT.2 Wartti-Itä 1   B1-A2 2-025-1925-13   
17:00OTT.7 Pimut-Typykät  A3-B3 2-025-2425-14   
        
Kuopiohalli       
Kenttä 7 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Pultti-TervU 2-025-2025-13   
11:00VaNMKY-Äityt 2-125-2725-2315-13  
12:00Pultti-VaNMKY 2-129-2724-2615-13  
13:00TervU-Äityt 0-214-2520-25   
14:00Äityt-Pultti 2-126-2419-2515-8  
15:00TervU-VaNMKY 0-218-2512-25   
16:00OTT.3 Pultti-LievKi  C1-D2 0-221-2518-25   
17:00OTT.8 Äityt-Kiva  C3-D3 2-120-2525-515-6  
        
Kenttä 8 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Vipinä-Kiva 1-2 22-2525-176-15  
11:00LievKi-Tiput1-2 15-2525-217-15  
12:00Tiput-Vipinä 2-025-825-16   
13:00Kiva-LievKi 0-212-2521-25   
14:00Kiva-Tiput 0-213-2519-25   
15:00LievKi-Vipinä 2-025-925-13   
16:00OTT.4 Tiput-VaNMKY  D1-C2 2-025-1325-21   
17:30OTT.5 Leenat-Mimmit   E1-F2 2-025-1425-19   
        
Kenttä 9 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Leenat-Kaiku 3-025-1325-1025-21  
11:15Blondit-KallSi 3-025-2125-1825-19  
12:30Muhos-Leenat 0-315-2515-2513-25  
13:45Mimmit-Blondit 1-225-1218-2526-28  
15:00Kaiku-Muhos 3-025-2025-1725-21  
16:15

KallSi-Mimmit

 1-225-2020-2519-25  
17:30OTT.6 Blondit-Kaiku  F1-E2 3-025-2025-1625-16  
17.:30OTT.9 Muhos- KallSi E3-F3 2-025-1725-12   
        
Sunnuntai 1.9.2016      
Kuopiohalli       
Kenttä 7 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00 OTT.10 Willimirrit-Pultti HO1-HO30-213-2515-25   
10:00OTT15 HojoPlok-LievKi VO1-VO3.2-025-1325-15   
11:007-9  Pultti-Itä 1 VO10-VO112-025-1325-18   
12:007-9 Itä 1-VaNMKY  VO11-VO122-026-2425-10   
13:0010-12 Kaiku-Willimirrit HO12-HO100-222-2518-25   
14:007-9 VaNMKY-Pultti  VO12-VO100-216-2524-26   
        
Kenttä 8 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00OTT.11 Itä1-Mimmit HO2-HO52-025-425-23   
10:00OTT.16 Wartti-Leenat VO2-VO52-025-2225-14   
11:0010-12 Willimirrit-Mimmit  HO10-HO110-217-255-25   
12:001-3 HojoPlok-Wartti  VO15-VO162-025-2026-24   
13:001-3 Wartti-Tiput  VO16-VO171-214-2525-229-15  
14:001-3 Tiput-HojoPlok  VO17-VO150-213-2522-25   
        
Kenttä 9 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00 OTT.12 VaNMKY-Kaiku HO4-HO62-025-1225-21   
10:00 OTT.17 Tiput-Blondit VO4-VO62-025-1925-9   
11:00 4-6 LievKi-Leenat  HO15-HO162-125-2213-2518-16  
12:0010-12 Mimmit-Kaiku  HO11-HO120-219-2517-25   
13:00 4-6 Leenat-Blondit HO16-HO172-115-2526-2415-11  
14:00 4-6 Blondit-LievKi HO17-HO150-218-2510-25   
        
Neulamäki       
Kenttä 10 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00 OTT.13 Kivalentis-Itä2 LA4-LB41-217-2525-128-15  
10:0013-15 Pimut-Äityt  VO7-VO81-225-918-2512-15  
11:0013-15 Äityt-Muhos  VO8-VO92-025-1525-20   
12:0019-20 Itä 2-TervU  VO13-VO140-215-2511-25   
13:0013-15 Muhos-Pimut  VO9-VO70-219-2520-25   
Kenttä 11 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00OTT.14 TervU-Vipinä LC4-LD42-125-1717-2515-10  
10:0016-18 Typykät-Kiva  HO7-HO82-025-825-13   
11:0016-18 Kiva-KallSi  HO8-HO90-230-3220-25   
12:0021-22 Kivalentis-Vipinä HO13-HO142-025-1925-22   
13:0016-18 KallSi-Typykät  HO9-HO70-213-2516-25   
        
 SIJOITUS      
1.HojoPlok      
2. Tiput      
3. Wartti      
4. LievKi      
5. Leenat      
6. Blondit      
7. Pultti      
8. Itä 1      
9. VaNMKY      
10. Mimmit      
11. Kaiki      
12. Willimirrit      
13. Äityt      
14. Pimut      
15. Muhos      
16. Typykät      
17. KallSi      
18. Kiva      
19. TervU      
20. Itä 2      
21. Kivalentis      

22.                            Vipinä