Naisten sarjat A, B, C

 Otteluohjelma Naiset A      
 Kuopio Halli, parketti, taraflex ja Teku    
         
 Joukkueet:      
  Puijo Wolley      
  Joensuun Prihat      
  Outokummun Partio      
 La 10.9      
         
 klokoti-vieraserä 1erä 2erä3Tulos
 13.00PuWo Prihat 25-20 25-20 25-21 3-0
 16.00Prihat Partio 25-16 16-25 25-11 2-1
 17.30Partio PuWo 9-25 16-25 10-25 0-3
         
 su 11.9      
 8.30Prihat PuWo 16-25 25-17 25-23 2-1
 11.30Partio Prihat 25-23 21-25 22-25 1-2
 14.00PuWo Partio 25-16 25-22 25-9 2-0
         
         
 Lopputulokset      
 1 PuWo      
 2 Prihat      
 3 Partio      
         

Otteluohjelma Naiset B      
Studentia      
        
Joukkueet      
 Jämät M:t      
 Luomu Wolley      
 Pyhiksen Pyllistäjät      
 Pieksämäen Tseppi-81     
 Uimaharjun Kari      
 Luomu Wolley At      
 Leppävirran Viri      
 Mikkelin Passarit      
 Puijo Wolley      
 Jämsänkoskwn Jyry      
        
La 10.9kenttä 6      
        
klokoti-vieraserä 1erä 2erä3Tulos
9.00Jämät LuoWo 20-25 19-25  0-2
10.00Pyhis Tsemppi    1-1
11.00Kari Jämät 11-25 18-25  0-2
12.00LuoWo Pyhis 25-23 25-21  2-0
13.00Tsempi Kari 25-20 25-12  2-0
14.00Jämät Pyhis 25-13 16-25 13-15 1-2
15.00LuoWo Tsemppi 25-22 25-18  2-0
16.00Pyhis Kari 25-6 25.10  2-0
17.00Tsemppi Jämät 27-25 25-20  2-0
18.00Kari LuoWo 9-25 21-25  0-2
        
 kenttä 7      
9.00LuoWo At Viri 11-25 19-25  0-2
10.00Jyry PuWo 24-26 21-25  0-2
11.00Passarit LuoWo At 25-11 25-7  2-0
12.00Viri Jyry 14-25 25-22 17-15 2-1
13.00PuWo Passarit 25-23 19-25 16-18 1-2
14.00LuoWo At Jyry 15-25 15-25  0-2
15.00Viri PuWo 25-21 18-25 12-15 1-2
16.00Jyry Passarit 25-13 23-25 4-15 1-2
17.00PuWo LuoWo At 25-18 25-15  2-0
18.00Passarit Viri 25-15 25-20  2-0
        
        
su 11.9kenttä 6      
9.00Ott.1 Jämät Luomu At 25-6 25-17  2-0
10.00Ott 3. Tsemppi Viri 9-25 21-25  0-2
11.00Sijat 7-8 Jämät Jyry 17-25 17-25  0-2
12.00Ott.5 LuoWo Pyhis 21-25 24-25  0-2
13.00Sijat 5-6 Tsemppi PuWo2 15-25 14-25  0-2
14.00Sijat 1-2 Pyhis Passarit 25-14 18-25 15-10 2-1
        
 kenttä 7      
9.00Ott.2 Jyry Kari 20-25 25-16 15-13 2-1
10.00Ott. 4 PuWo Pyhis 17-25 15-25  0-2
11.00Sijat 9-10 LuoWo At Kari 11-25 12-25  0-2
12.00Ott.6 Passarit Viri 25-18 25-15  2-0
13.00Sijat 3-4 LuoWo Viri 25-15 15-25 10-15 1-2
        
 Lopputulokset      
1Pyhis       
2Passarit      
3Leppävirran Viri       
4Luomu Wolley      
5PuWo2      
6Pieksämäen Tsemppi       
7 Jämsänkosken Jyry      
8 Jämät m:t      
9 Uimaharjun Kari      
10 Luomu Wolley At      

 Otteluohjelma Naiset C      
 Kuopio Halli      
         
  Lohko A Lohko BLohko C   
  Lievestuoreen Kisa Siti TeamPalokan Pyry  
  Luomu Wolley Bt Pielaveden Sampo BtSuonenjoen Vasama Bt  
  Tsau Team KK-KimulitÄnkilän Teboilin Tytöt  
  Kuhmon Kiva Lentis JojoÄänekosken Urheilijat  
         
  Lohko D Lohko ELohko F   
  Juju NurseKultsit   
  Varkauden NMKY Kuopion VipinäPuijo Wolley N3  
  Muuruveden Jyske Kajaanin KuohuPrihat Ladyt   
  Timmit Mimmit      
         
 La 10.9       
         
 klokoti-vieraserä 1erä 2erä3Tulos
  Lohko A      
 10.00LievKi LuoWo Bt 25-14 25-10  2-0
 11.00Tsau Team KuKiLe 13-25 21-25  0-2
 12.00LuoWo Br Tsau Team 25-11 25-13  2-0
 13.00KuKile LievKi 16-25 16-25  0-2
 14.00LievKi Tsau Team 25-7 25-14  2-0
 15.00LuoWo Bt KuKiLe 14-25 26-24 7-15 1-2
 16.00Ott.1 LievKi Jojo 26-28 24-26  0-2
 17.00Ott 3. SIti Team KuKiLe 25-18 25-17  2-0
         
  Lohko B      
 10.00Siti Team Sampo Bt25-17  25-18  2-0
 11.00KK-Kimulit Jojo 15-25 11-25  0-2
 12.00Sampo Bt KK-Kimulit 25-11 25-8  2-0
 13.00Jojo Siti Team 15-25 23-25  0-2
 14.00Siti Team KK-Kimulit 25-11 25-4  2-0
 15.00Sampo Bt Jojo 25-23 19-25 10-15 1-2
 16.00Ott 2. Pyry Va NMKY 25-15 25-7  2-0
 17.00Ott 4. TM ÄTT 18-25 16-25  0-2
         
  Lohko C      
 10.00Pyry Suova Bt 25-5 25-2  2-0
 11.00ÄTT ÄU 25-15 25-12  2-0
 12.00Suova Bt ÄTT 15-25 9-25  0-2
 13.00ÄU Pyry 10-25 2-25  0-2
 14.00Pyry ÄTT 25-16 26-24  2-0
 15.00Suova Bt ÄU 25-7 25-12  2-0
 16.00Ott 7. LuoWo Bt Sampo Bt 7-25 7-25  0-2
 17.00Ott 9. SuoVa Bt Juju 22-25 20-25  0-2
         
  Lohko D      
 10.00Juju VaNMKY 25-21 17-25 11-15 1-2
 11.00Jyske TM 9-25 11-25  0-2
 12.00Va NMKY Jyske 25-19 25-18  2-0
 13.00TM Juju 25-18 25-11  2-0
 14.00Juju Jyske 25-6 25-14   2-0 
 15.00Va NMKY TM 23-25 21-25  0-2
 16.00Ott 8. Vipinä Kultsit 25-21 23-25 15-9 2-1
         
  Lohko E ja F      
 10.00Kultsit PuWo3 19-25 15-25  0-2
 11.00PuWo3 Prihat Ladyt 11-25 12-25  0-2
 12.00Nurse Vipinä 25-22 25-22  2-0
 13.00Vipinä KajKu 18-25 16-25  0-2
 14.00Prihat Ladyt Kultsit 21-25 25-18 17-15 2-1
 15.00KajKu Nurse 25-16 17-25 13-15 1-2
 16.00Ott 5. Nurse PuWo3 25-13 25-11  2-0
 17.00Ott 6. Prihat KajKu 24-26 20-25  0-2
         
         
 su 11.9 Kenttä 8      
 9.00Ott.10 LievKi-Va NMKY 25-14 25-14  2-0
 10.00Ott.15 Jojo-Pyry 18-25 16-25  0-2
 11.00Sijat 10-12 Va NMKY-PuWo3 25-13 25-19  2-0
 12.00Sijat 10-12 PuWo2-ÄTT 26-24 8-25 17-15 2-1
 13.00Sijat 10-12 ÄTT-Va NMKY 25-19 27-25  2-0
 14.00Sijat 7-9 Prihat-LievKi 26-28 25-13 11-15 1-2
   Kenttä 9      
 9.00Ott. 11 KuKLe-PuWo3 25-19 25-19  2-0
 10.00Ott.16 Siti Team-Nurse 25-10 23-25 10-15 1-2
 11.00Sijat 7-9 LievKi-KuKiLe 25-10 25-16  
 12.00Sijat 7-9 KuKiLe-Prihat 15-25 18-25  0-2
 13.00Sijat 4-6 Siti TEam-TM 25-11 12-25 15-8 2-1
 14.00Sijat 4-6 TM-Jojo29-31  6-25  0-2
   Kenttä 10      
 9.00Ott.12 ÄTT-Prihat Ladyt 25-22 20-25 8-15 1-2
 10.00Ott 17 TM-KajKu 21-25 25-19 11-15 1-2
 11.00Sijat 4-6 Jojo-Siti Team 21-25 22-25  0-2
 12.00Sijat 1-3 Pyry-Voit. Nurse 25-16 25-18  2-0
 13.00Sijat 1-3 Nurse-KalKu 25-21 22-25 15-8 2-1
 14.00Sijat 1-3 KajKu-Pyry 13-25 16-25  0-2
   Kenttä 11      
 9.00Ott.13 Tsau Team-Kimulit 9-25 19-25  0-2
 10.00Sijat 13-15 Sampo Bt-Vipinä 25-15 25-15  2-0
 11.00Sijat 13-15 Vipinä-Juju 25-21 25-27 11-15 2-1
 12.00Sijat 19-20 KK-Kimulit-Jyske 25-14 25-11  2-0
 13.00Sijat 13-15 Juju-Sampo Bt 28-26 24-26 14-16 1-2
   Kentä 12      
 9.00Ott.14 ÄU-Jyske 25-11 13-25 11-15 1-2
 10.00Sijat 16-18 LuoWo Bt-Kultsit 21-25 9-25  0-2
 11.00Sijat 16-18 Kultsit-SuoVa Bt 25-19 21-25 15-8 2-1
 12.00Sijat 21-22 Tsau Team-ÄU 25-10 25-9 2-0 
 13.00Sijat 16-18 SuoVa Bt-LuoWo Bt 25-11 26-24 2-0 
         
         
 Lopputulokset:      
 1 Palokan Pyry      
 2 Nurse       
 3 Kajaanin Kuohu      
 4 Siti Team      
 5 Jojo      
 6 Timmit Mimmit      
 7 Lievestuoreen Kisa      
 8 Prihat Ladyt      
 9 Kuhmon Kiva Lentis      
 10Änkilän Teboilin Tytöt       
 11Varkauden NMKY       
 12 Puijo Wolley 3      
 13 Pielaveden Sampo Bt      
 14 Kuopion Vipinä      
 15 JuJu      
 16 Kultsit      
 17 Suonenjoen Vasama Bt      
 18 Luomu Wolley Bt      
 19 Kimulit      
 20 Muuruveden Jyske      
 21 Tsau Team      
 22 Äänekosken Urheilijat