Naiset

 

 

Savon Sanomat Syysturnaus 2017 tulokset   
        
Naiset A-sarja      
Lauantai 9.9.2017      
Taraflex K2 Tulos1. erä2. erä3. erä4. erä5. erä
11:30Kole-JoenJuju0-320-2522-2519-25  
13:30PuWo-Kole3-025-2025-1825-14  
15:30JoenJuju-PuWo0-314-2523-2519-25  
        
 SIJOITUS      
1.PuWo      
2.JoenJuju      
3.Kole      
        
        
Naiset B-sarja      
Lauantai 9.9.2017      
Neulamäki       
Kenttä 13 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Viri-Luomu2-025-2227-25   
11:00Kisko-Juju2-025-1525-14   
12:00Luomu-Kisko2-025-2225-15   
13:00Juju-Viri0-218-2517-25   
14:00Luomu-Juju2-025-1025-20   
15:00Viri-Kisko2-025-725-22   
16:30Ott.1 Viri-Passarit1-215-2524-2610-15  
        
Kenttä 14 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Passarit-Tere2-125-2018-2525-13  
11:00NJN2-Korpo2-025-2125-11   
12:00Tere-NJN20-210-2524-25   
13:00Korpo-Passarit0-216-2519-25   
14:00Tere-Korpo2-025-1125-17   
15:00Passarit-NJN21-225-1122-2516-18  
16:30Ott.2 NJN2-Ajo0-224-2617-25   
        
Kenttä 15 Tulos1. erä2. erä3. erä  
12:00Ässät-Hurmos3-025-325-1426-24  
13:15Hurmos-Ajo1-217-2525-2316-25  
14:30Ajo-Ässät0-327-2916-2521-25  
16:00C3-A4 Hurmos-Juju2-125-2116-2515-7  
17:00Ott.3 Ässät-Luomu2-025-1725-12   
        
Sunnuntai 10.9.2017      
Neulamäki       
Kenttä 13 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00C3-B3 Hurmos-Tere0-215-2520-25   
10:00A3-C3 Kisko-Hurmos2-026-2425-16   
11:00

V1-V2 Passarit-Ajo

1-226-2422-2512-15  
12:00V2-V3 Ajo-Ässät2-1 25-19 12-25 16-14   
13:00V3-V1 Ässät-Passarit2-0 25-23 25-21    
        
Kenttä 14 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00A3-B4 Kisko-Korpo2-025-1125-20   
10:00B3-A4 Tere-Juju2-025-1525-13   
11:00A4-B4 Juju-Korpo1-225-1513-2510-15  
12:00B4-C3 Korpo-Hurmos0-215-2514-25   
        
Kenttä 15 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00H1-H2 Viri-NJN22-125-1924-2615-12  
10:00H2-H3 NJN2-Luomu1-225-1916-2510-15  
11:00H3-H1 Luomu-Viri0-2 16-2520-25   
12:00A3-B3 Kisko-Tere1-2 25-20 14-25 12-15   
        
        
 SIJOITUS      
1.Savonlinnan ajo       
2.Ässät       
3.Mikkelin passarit       
4.Leppävirran viri       
5.Luomu volley       
6.Nyrmon jymy       
7.Team retro       
8.Oulun kisko       
9.Karelian hurmos       
10.Korian ponsi       
11.Joen juju       
        
Naiset C-sarja      
Lauantai 9.9.2017      
Kuopiohalli       
Kenttä 7 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Vipinä-Pas/HD0-214-2516-25   
11:00Pimut-Kirahvit0-211-2523-25   
12:00Hojoplok-Vipinä2-025-1125-7   
13:00Pas/HD-Pimut2-025-2325-14   
14:00Kirahvit-Vipinä2-025-1625-7   
15:00Pas/HD-Hojoplok0-218-2521-25   
16:00Hojoplok-Kirahvit2-025-2325-16   
17:00Vipinä-Pimut0-212-2511-25   
17:30Kirahvit-Pas/HD (TaraFlex)2-025-1625-11   
18:00Pimut-Hojoplok0-212-2521-25   
        
Kuopiohalli       
Kenttä 8 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Äityt- Kaiku22-025-825-21   
11:00Lievki-Itä12-025-1725-9   
12:00Kukavie-Äityt0-218-2512-25   
13:00Kaiku2-Lievki0-219-2512-25   
14:00Itä1-Äityt0-211-2518-25   
15:00Kaiku2-Kukavie2-025-1125-16   
16:00Kukavie-Itä10-219-2512-25   
17:00Äityt-Lievki0-211-2522-25   
18:00Itä1-Kaiku22-025-2125-11   
18:30Lievki-Kukavie (TaraFlex)2-025-2325-14   
        
Kuopiohalli       
Kenttä 9 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00ZZ-Itä2 (TaraFlex)2-025-1125-6   
10:00Hilimat-VaNMKY2-025-1325-16   
11:00Ouwi-ZZ0-216-2521-25   
12:00Itä2-Hilimat0-29-2511-25   
13:00VaNMKY-ZZ0-217-2513-25   
14:00Itä2-Ouwi0-218-2510-25   
15:00Ouwi-VaNMKY2-025-1525-16   
16:00ZZ-Hilimat2-125-2420-2515-12  
17:00VaNMKY-Itä22-125-2222-2515-7  
18:00Hilimat-Ouwi2-025-1625-15   
        
Pohjantie       
Kenttä 12 Tulos1. erä2. erä3. erä  
10:00Kaiku-Sampo0-220-259-25   
11:00ÄU-Typyt2-025-1725-16   
12:00NJ-Kaiku2-025-1225-6   
13:00Sampo-ÄU2-026-2425-16   
14:00Typyt-Kaiku0-218-2523-25   
15:00Sampo-NJ0-214-2513-25   
16:00NJ-Typyt2-025-925-7   
17:00Kaiku-ÄU0-217-2511-25   
17:00Typyt-Sampo (K!!)0-227-2924-26   
18:00ÄU-NJ0-229-3124-26   
        
Sunnuntai 10.9.2017      
Kuopiohalli       
Kenttä 7 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00Ott.1 Hojoplok-Äityt2-025-1325-12   
10:00Ott.2 LievKi-Kirahvit2-025-2425-21   
11:00Ott.7 H1-H3 Äityt-Sampo1-220-2525-225-15  
12:00Ott.9 V1-V3 Hojoplok-ZZ2-1 21-25 25-11 15-12   
13:00H7-H8 Äityt-Kirahvit0-2 24-25 17-25    
14:00V9-V10 Hojoplok-Hilimat2-0 25-23 25-21    
        
Kuopiohalli       
Kenttä 8 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00Ott.5 Pas/HD-Itä 11-217-2525-2411-15  
10:00Ott.3 ZZ-Sampo2-110-2525-2015-10  
11:00Ott.8 H2-H4 Kirahvit-NJ0-215-2519-25   
12:00Ott.10 V2-V4 Lievki-Hilimat0-219-2523-25   
13:00V7-V8 Sampo-NJ1-2 25-18 21-25 6-15   
        
Kuopiohalli       
Kenttä 9 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00Ott.6 Ouwi-ÄU0-224-2519-25   
10:00Ott.4 NJ-Hilimat1-223-2525-2112-15  
11:00H5-H6 Pas/HD-Ouwi1-225-2317-2513-15  
12:00V5-V6 Itä 1-ÄU0-2 22-25 12-25    
13:00H9-H10 ZZ-Lievki2-0 25-19 25-21    
        
Studentia       
Kenttä 16 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00Ott.11 Vipinä-Kukavie1-225-1819-2511-15  
10:00Ott.13 Pimut-Kaiku 22-025-2125-20   
11:00H11-H12 Vipinä-Itä 21-211-2525-2415-17  
12:00H13-H14  Kaiku 2-VaNMKY2-0 25-20 25-19    
        
Studentia       
Kenttä 17 Tulos1. erä2. erä3. erä  
9:00Ott.12 Itä 2-Typyt0-29-2515-25   
10:00Ott.14 VaNMKY-Kaiku0-217-2519-25   
11:00V11-V12 Kukavie-Typyt0-214-2521-25   
12:00V13-V14 Pimut-Kaiku2-125-1917-2515-12  
        
 SIJOITUS      
1.Hojoplok       
2.Hilimat       
3.ZZ       
4.Lievestuoreen kisa       
5.Nurmon jymy       
6.Pielaveden sampo       
7.Kirahvit       
8.Äityt       
9.ÄU       
10.Itä 1       
11.Oulun willimirrit       
12.PAS/HD       
13.Kappelinpimut       
14.Kaavin kaiku       
15.Kaavin kaiku 2       
16.VaNMKY       
17.Typyt       
18.Kukavie       
19.Itä 2       
20.Kuopion vipinä