Työntekijät ja hallitus

Puijo Wolley Juniorit ry:n työntekijät

Toiminnanjohtaja Heidi Hänninen
heidi.hanninen@puijowolley.fi & puh. 050 306 6889

Valmennuspäällikko Jukka Lehtonen
jukka.lehtonen@puijowolley.fi & puh. 044 7120992

Toimisto
toimisto@puijowolley.fi & puh. 050 306 6889

Talousvastaava Pirjo Hulkko 
pirjo.hulkko@pohjois-savonliikunta.fi & puh. 044 505 3168

Neulamäen koulu, iltavalvoja (syys- ja kevätkausi)
puh. 040 1960131



Puijo Wolley Juniorit ry:n hallitus

Kaudelle 2019-2020 valittu hallitus ja hallituksen yhteystiedot: 

Puheenjohtaja Jouni Tarvainen
jouni.tarvainen@syms.fi & puh. 050 548 2337

Hallituksen jäsenet
Minna Grön, minnamaarit.gron@gmail.com 
Hanna Rimpineva, hanna.rimpineva@gmail.com
Mika Kastarinen, mika.kastarinen@fimnet.fi
Juhani Tolvanen, juhani.tolvanen@windowslive.com
Pekka Oivanen, oivapesa@netti.fi